DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Tanal: İnsanların Can Güvenliği Tehlikeye Atılıyor

Şanlıurfa’da 6 Şubat depreminde ağır hasar alan binanın yıkımı sırasında yanında bulunan bina da hasar gördü. Duvarı yıkılan binada insanlar yaşamaya devam ediyor.
Tanal: İnsanların Can Güvenliği Tehlikeye Atılıyor
CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, Şanlıurfa’da yıkımı yapılan bir ağır hasarlı binadan kopan parçaların sağlam binaya da zarar verdiğini belirtti…
 

Ağır Hasarlı Binanın Yıkımı Sağlam Binaya Zarar Verdi

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Bamyasuyu Mahallesinde 6 Şubat depreminde ağır hasar alan bir binanın yıkımı gerçekleştirildi. Binanın yıkımı sırasında kopan beton blokları yan tarafında bulunan sağlam binaya zarar verdi. Sağlam binanın salon duvar komple yıkılırken yıkılan evde yaşayan insanların olması tehlikeyi de beraberinde getirdi.
 

Tanal İnsanların Can Güvenliği Tehlikeye Atıldı

Vekil Tanal, gündeme getirdiği konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Şanlıurfa’da, 6 Şubat Depremi’nde ağır hasar alan binanın yıkımı sırasında sağlam binaya zarar verme skandallarına bir yenisi eklendi… Haliliye Bamyasuyu Mahallesi’deki ağır hasarlı bina yıkılırken, yandaki sağlam binaya da zarar verildi. Üstelik duvarları yıkılan apartmanda bir aile kalmaya devam ediyor. İnsanların can güvenliği tehlikeye atıldı. Hemşerilerimizi bu iş bilmezlerden kurtarmalıyız!”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

1. Sınıf Öğrencisini Darp Ettiler! Annesi Çıldırdı

HIZLI YORUM YAP