DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Uşak Belediyesi’nden Açık Hava Sinema Etkinliği

Uşak Belediyesi’nin etkinliğinde Uşaklılar açık hava sinemasının keyfini çıkardılar. Atapark Açık Hava Sinema Alanı’nda Uşaklılar izledikleri sinema ile güzel vakit geçirme fırsatı buldular.

Uşak Belediyesi’nin etkinliğinde Uşaklılar açık hava sinemasının keyfini çıkardılar.

Uşak Belediyesi sinema etkinliğine ilişkin kısa bir açıklama yaparak, “Uşak halkı açık hava sinemasını çok sevdi. Yaz akşamlarının serinliğinde keyifle Yeşilçam filmleri izlemek için düzenlenen açık hava sinema şöleninde vatandaşlarımız doyumsuz bir nostalji yaşadı. Atapark’ta düzenlenen film gösterileri vatandaşlardan tam not aldı.” ifadeleri paylaşıldı.

ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK

Uşak Belediyesi yapılan etkinlikler ile beraber Uşaklılara çok özel imkanlar sunmaya devam edecek. Kültürel etkinlikler kapsamında açık hava sinemasının devam ettirileceği belirtilirken buna dair planlamanın yapıldığı öğrenildi. Uşak Belediyesi’nin imkanı ile vatandaşlar hem film izleyerek kültürel bir faaliyette bulunuyorlar hem de aileleri ile beraber sosyalleşebilme imkanına sahip oluyorlar. Üstelik bunu yaparken herhangi bir masraf ile de karşılaşmıyorlar.

Uşak Belediyesi yeni film yayınları ile alakalı olarak sırası ile duyurular yapacak. Hava koşullarının imkan vermesi durumunda gerçekleşecek olan etkinliklere vatandaşların yoğun ilgilerinin devam etmesi bekleniyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sinop-Erfelek İçme Suyu Toplantısı Yapıldı

HIZLI YORUM YAP