DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

663. Kırkpınar Akredite Başvuruları Başlıyor

Bu yıl 663. kez düzenlenecek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne katılım sağlamak isteyen basın mensupları akreditasyon başvuruları başlıyor.

Bu yıl 663. kez düzenlenecek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne katılım sağlamak isteyen basın mensupları akreditasyon başvuruları başlıyor.

Başvurular, 15 Haziran 2024’te sona erecek, bu tarihten sonra gerçekleştirilen başvurular geçersiz sayılacak.

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen ve her yıl binlerce güreşseveri ağırlayan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri için geri sayım başladı. 5-6-7 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 663. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne bu yıl da yoğun katılım bekleniyor.

Edirne Belediyesi, Sarayiçi Er Meydanı’nda fotoğraf ve kamera çekimi yapmak isteyen basın mensupları ve fotoğraf sanatçıları için akreditasyon uygulamasına devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışından gelecek basın mensupları ve fotoğraf sanatçıları için akreditasyon başvuruları 31 Mayıs tarihinde başlıyor ve 15 Haziran tarihinde sona erecek. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Basın mensuplarının akreditasyon işlemleri Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) tarafından yapılacak. 663. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni takip etmek isteyen basın mensupları, TSYD’ye (tsyd@tsyd.org.tr) başvuruda bulunacak. Fotoğraf sanatçıları için ise Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından belirlenecek sınırlı sayıdaki kişiye akreditasyon yapılarak saha giriş kartı verilecek.

Edirne’de bulunan ulusal ajans bürolarının temsilcileri ve yerel basın mensuplarının giriş kartları, Edirne Belediyesi’nde yer alan liste kapsamında düzenlenecek. Yabancı basın mensuplarının akreditasyon işlemleri ise Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Edirne Bölge Müdürlüğü ve Edirne Belediyesi ile ortak bir çalışma ile gerçekleştirilecek. Yabancı basın mensupları başvurularını edirne@iletisim.gov.tr adresine yapabilecekler.

Bunların haricinde, 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri için bireysel başvuru ile sahaya giriş kartı verilmeyecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Büyükşehir’den Kuş Yavrularına Anne Şefkati İle Bakım

HIZLI YORUM YAP