DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Bakan Koca’ya Seslendi: Suriye Kimliği Mi Alayım?

Murtaza Budak adlı bir vatandaş Sağlık Bakanı Fahrettin kocaya seslendi: “Ameliyat etmeniz için gidip Suriye kimliği mi alayım?..”

Bakan Koca'ya Seslendi: Suriye Kimliği Mi Alayım?

Murtaza Budak isimli bir vatandaş çektiği video ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya sesledi. Onlarca hastane onlarca şehir gezdiği halde ameliyat edilmediğini belirten Budak, çektiği videoda Bakan Koca’ya “Suriye’ye gidip Suriye kimliğimi alayım bana bakmanız için?..” dedi.

Hastane Hastane Gezdi! Hiçbir Doktor Ameliyat Etmedi

Budak, Mersin Şehir Hastanesi, Adana Şehir Hastanesi, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi, Antalya Akdeniz Üniversitesi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Antalya Kepez Devlet hastanelerine başvurduğunu belirterek günlerdir ameliyat olamadığını ve hiçbir doktor kendisini ameliyat etmediğini söyledi…

Bana Bakmanız İçin Asad’tan Suriye Kimliği Mi Alayım?

Murtaza Budak, çektiği video ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya şöyle sesledi;

“Sayın Sağlık Bakanım, aylardır size sesleniyorum fakat çığlığımı duyuramıyorum. Lütfen, elini ayağanı öpeyim beni duyun! Bunu tehditkar amaçlı söylemiyorum. Benim bu halim ne olacak. Aylardır, yıllardır ben böyleyim. Beni bu azaptan kurtaran kimse yok mu?

Suriye’ye gidip Beşşar Esad’tan Suriye kimliği mi alayım bana bakmanız için? Yoksa hastaneye gideyim doktorla kendi prensibim dahilinde mi çarpışayım, hesap sorayım? Ne yapmam gerekiyorsa tercihi size bırakıyorum. Ya alın beni kurtarın ya da bırakın ben bildiğimi yapacağım. Siz de beni ne yapacaksanız yapın o zaman. Madem şu karnımla şu sakat ayağımla beni yalvarttırıyorsunuz. Bir şey yapmayıp bir büyük olarak da orada oturuyorsunuz.

Beni alın. Size son dafe söylüyorum. Doktorla karşı karşıya geleceğim hiç iyi olmayacak. Sağlık çalışanlarının hiç sevmediği bir şeyi bana yaptıracaksınız. Şimdiden onlardan özür diliyorum. Onların hiçbir suçu yok. Ama ben bu doktorun karşısına çıkıp bunun hesabını soracağım.”

Haberin videosuna ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Torpil Hoş Değil Ama Elde Edilen Kazanç Helaldir

HIZLI YORUM YAP