DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

BAKKA Mayıs Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2024 yılı Mayıs ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Karabük’te gerçekleştirildi.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2024 yılı Mayıs ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Karabük’te gerçekleştirildi.

Toplantıya, Yönetim Kurulu Başkanı Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem, Bartın Belediye Başkanı Muhammet Rıza Yalçınkaya, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Turhan Kalaycı, Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, Karabük TSO Başkanı Fatih Çapraz, Ajans Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu ve Ajans personeli katıldı.

Toplantının Gündemi

Toplantıda, önceki dönemlerde yapılan çalışmalar gözden geçirildi ve 2024 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) çalışmaları, Teknik Destek programları ile devam eden Batı Karadeniz Projesi (BAKAP) ele alındı. Ayrıca, ajans tarafından yürütülen turizm ve tanıtım, girişimcilik ve sosyal girişimcilik, mesleki eğitim, kadın istihdamı ve girişimciliği, siber güvenlik ve dijital eğitimler ile yatırım ortamını iyileştirme çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı. Gelecek aylarda yapılması planlanan çalışmalar da görüşüldü.

Türk Mutfağı Haftası Etkinliği

Toplantının ardından, Türk Mutfağı Haftası dolayısıyla Karabük’e özgü yerel lezzetlerin sunulduğu etkinlik alanı ziyaret edildi. Bu etkinlik, katılımcılara Karabük’ün zengin mutfak kültürünü tanıma fırsatı sundu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bilecik Belediyesi Matematik Müzesi Öğrencilere Kapılarını Açtı

HIZLI YORUM YAP