DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Başkan Ayhan’dan İddialara Yanıt Geldi

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, kesilen ağaçlar ile ilgili belediye hakkında çıkan iddialar ile ilgili bir video yayımladı…

Başkan Ayhan'dan İddialara Yanıt Geldi

Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü tarafından Akçakale Şanlıurfa yolu üzerinde yapılacak olan yol genişletme çalışmaları sırasında kesilen ağaçların Akçakale Belediyesi tarafından kesildiği iddia edilmiş ve bu durum tepkilere neden olmuştu…

Akçakale Belediyesi, ağaçların kesilme kararının kendileri tarafından verilmediğini belirterek Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü’nün taşeron firmasından bir çalışanın videosunu yayımladı.

Taşeron firma çalışanı, Kararın Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü tarafından alındığını, bakanlıktan gelen yazının ise Akçakale Belediyesi’ne tebliğ edileceğini duyurdu.

Akçakale Belediyesi, bahsi geçen konu ile ilgili açıklamanın yer aldığı videoyu şu açıklama ile paylaştı;

“Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü tarafından Akçakale Şanlıurfa yolu Sevimli kırsal mahallesi yol çatı Bolatlar kırsal mahallesi arasında yürütülen yeni yol genişletme çalışmaları kapsamında kesilen ağaçlarla ilgili belediyemiz hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmıştır…”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Adana’da “Kariyer ve Mesleki Eğitim Günleri” Başlıyor

HIZLI YORUM YAP