DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

BEGEM Öğrencilerine Hızlandırılmış Dersler Verildi

Kırşehir Belediyesi’nden üniversiteye hazırlanan öğrencilere büyük destek verildi.

Kırşehir Belediyesi’nden üniversiteye hazırlanan öğrencilere büyük destek verildi.

Kırşehir Belediye Başkan Yardımsı Nâzım Köksal, Belediye Gençlik Merkezi (BEGEM) tarafından Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen üniversiteye hazırlık son genel tekrar seminerine katılarak öğrencilere başarılar diledi.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir’in her alanda gelişimi noktasında Belediye olarak ne yapılması gerekiyorsa olanaklar ölçüsünde programlar hazırladıklarını dile getirerek, eğitimde marka kent olan Kırşehir’in özellikle sınavlardaki başarısını da göz önüne alarak gençlerle ilgili ücretsiz Destekleme ve Yetiştirme Kursu açtıklarını ifade etti.

Başkan Ekicioğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları ifade etti:

“Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin en iyi şekilde sınavlara hazırlanmaları için hem okul hem aile hem de Kırşehir Belediyesi olarak hepimize büyük görevler düştüğünün farkındayız. Ülkemizde eğitim söz konusu olduğunda yıllardır yaşanan aksaklıklar ne yazık ki başta öğrenci kardeşlerimiz olmak üzere hepimizi fazlasıyla etkiliyor. Dileğimiz tüm gençlerimizin-öğrencilerimizin eğitimde fırsat eşitliğini yakalamasıdır. Kırşehir Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile; Belediye Gençlik Merkezi (BEGEM) bünyesinde Ücretsiz Destekleme ve Yetiştirme Kursları düzenliyoruz. Alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) merkezli üniversiteye hazırlık mezun grupları için Eğitim Koçluğu ve Psikolojik Danışmanlık hizmeti veriyoruz ve önümüzdeki dönemlerde de verilmeye devam edecek”.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kilis’te Sebze Halinin Yapımı Tamamlandı

HIZLI YORUM YAP