DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a
ResimLink - Resim Yükle

Borçlu Olan Vatandaşlara Müjde

Borçlu vatandaşları sevindirecek haber geldi. TBMM’de yapılacak olan düzenleme ile genel af ve devlet destekli borç kapatma kredisi geliyor…

Borçlu Olan Vatandaşlara Müjde

Yaşanan ekonomik krizi ile beraber alım gücü düşen vatandaşlar, mecburi borçlanmaya gitti. gelirleri düşen vatandaşlar borçlarını ödemekte zorlanırken borçlu vatandaşları rahatlatacak haber meclisten geldi…

Sicil Affı ve Destekli Borç Kapatma Kredisi Geliyor

TBMM’de düşük maaşlar nedeniyle borçlarını kapatmakta zorlanan vatandaşları ilgilendiren 2 önemli düzenleme yapılacak… Yapılacak olan düzenlemelerden biri ‘Sicil affı’ diğeri ise borç kapatma kredisi olacak. Edinilen bilgilere göre sicil affı ve devlet destekli borç kapatma kredisi için mecliste hazırlıklar başladı.

kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan ve bu durumdan dolayı bankaların kara listesine düşen vatandaşlar için sicil affı gelecek… Bu af ile beraber kara listeye düşen vatandaşların ismi kara listeden silinecek.

Borçluların Borçları Silinecek

Yüksek faizli borçları olan vatandaşlara ise devlet destekli borç kapatma kredisi verilecek… Vatandaşların yüksek faizli borçları alınacak karara göre yapılandırma imkanı sağlanacak. Bazı kalemlerde borçları olan vatandaşların ise borçları silinecek. Silinecek olan borçlar arasında ise trafik cezaları, vergi borçları, krediler ve kredi kartı borçları yer alacak.

Devlet En Az 50 Bin TL Destek Sağlayacak

Devlet destekli borç kapatma kredisi ile en az 50 bin TL destek sağlanacağı konuşulan konular arasında yer aldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan İnan, Ensarioğlu’nu Yalanladı

HIZLI YORUM YAP