DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Defterdarlık Personeline Temel Yangın Eğitimi

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Öğrencilere, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik temel yangın eğitimleri devam ediyor. Bu kapsamda Şehzadeler İlçesi Defterdarlık İl Müdürlüğü personeline teorik ve uygulamalı olarak temel yangın eğitimi verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Öğrencilere, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik temel yangın eğitimleri devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Şehzadeler İlçesi Defterdarlık İl Müdürlüğü personeline yönelik temel yangın eğitimi verildi. Defterdarlık il Müdürlüğü’nde düzenlenen eğitimde, yangının nasıl oluştuğu, yangın riskleri, yangın söndürme yöntemleri, yangından korunma yolları gibi konular ele alındı. Eğitime katılan Defterdarlık personeli, yangınla mücadele konusunda bilgi ve becerilerini artırma fırsatını teorik ve uygulamalı olarak öğrendi. Yangınları önlemek için gerekli önlemleri alma ve yangın anında doğru davranışları sergilemenin önemine de vurgu yapıldı. Kamu kurumlarına ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik eğitimlerin talepler doğrultusunda devam edeceği belirtildi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Mersin Büyükşehir, Tedbir Almaya Devam Ediyor

HIZLI YORUM YAP