DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Faruk Demir, Ziyaretçilerini Ağırladı

Göle Belediye Başkanı Gökhan Budak, Damal Belediye Başkanı Kemal Çamlıyurt, Damal Bağımsız Belediye Meclis Üyesi Önder Yolan ve Köprülü Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Yardımcı, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’e ziyarette bulundu.

Göle Belediye Başkanı Gökhan Budak, Damal Belediye Başkanı Kemal Çamlıyurt, Damal Bağımsız Belediye Meclis Üyesi Önder Yolan ve Köprülü Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Yardımcı, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir'e ziyarette bulundu.

Bu buluşma, bölgenin sosyal ve ekonomik gelişimine katkı sağlayacak ortak projelerin oluşturulması adına önemli bir adım olarak nitelendirildi. Belediye başkanları, birlikte hareket ederek bölgenin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmeyi ve halkın yaşam kalitesini artırmayı hedeflediklerini belirttiler.

Ziyaretin sonunda Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, iş birliğinin ve dayanışmanın süreceğini vurguladı. Belediye başkanları, gelecekte de benzeri buluşmaların gerçekleştirilmesi ve bölgenin kalkınması için ortak projeler üzerinde çalışmaya devam etme kararlılığını ortaya koydular.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Artvin Halk Oyunları Camiası, Başkan Erdem’i Ziyaret Etti

HIZLI YORUM YAP