DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Fatih Altaylı’dan Şok Adnan Oktar Açıklaması

Fatih Altaylı, 2 Ekim 2023 tarihinde Habertürk’te yayınlanan programında, Adnan Oktar’ın tutuklanmasından sonra yaşanan bir olayı anlattı.

Fatih Altaylı'dan Şok Adnan Oktar Açıklaması

Altaylı, Adnan Oktar’ın tutuklanmasından sonra, mağdur ailelerden birinin kendisini aradığını ve kızlarının Adnan Oktar’cılar tarafından kaçırıldığını ve bir evde tutulduğunu söylediğini söyledi. Altaylı, bu durumu polise bildirdi ve ev polis tarafından basıldı.

Altaylı, polis tarafından basılan evden çıkan kişinin, daha önce İçişleri Bakanlığı da yapmış Refah Partili bir zat olduğunu söyledi. Altaylı, bu kişinin, Adnan Oktar’ın müridi olduğunu ve kızları Adnan Oktar’ın örgütüne kazandırmak için kaçırdığını iddia etti.

Altaylı’nın bu iddiası, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Birçok kişi, bu iddianın doğru olup olmadığını merak etti.

Oktar’ın Siyasetteki Gücü Şaşkınlık Yarattı

Altaylı, iddiasını desteklemek için herhangi bir kanıt sunmadı. Ancak, Altaylı’nın bu iddiası, Adnan Oktar’ın örgütünün gücünü ve nüfuzunu gözler önüne sermesi açısından önemli. Eğer iddia doğruysa, bu durum, Adnan Oktar’ın örgütünün Türkiye’de siyaset ve iş dünyasında önemli bir güce sahip olduğunu gösteriyor.

Altaylı’nın iddiasının doğru olup olmadığının araştırılması, Adnan Oktar’ın örgütünün gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya yardımcı olabilir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Öğrenciler Gözaltına Alındı

HIZLI YORUM YAP