DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Gentuğ Tekstil’den Solmaz Ana Hayır Çarşısı’na Destek

Gentuğ Tekstil firması, Bolu Belediyesi Solmaz Ana Hayır Çarşısı’na ilk etapta 5 bin adet yaşlı-hasta yatak pedi bağışladı. Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Hayır Çarşısı’nda firma yetkilileriyle buluşarak onlara teşekkür belgesi takdim etti.

Gentuğ Tekstil firması, Bolu Belediyesi Solmaz Ana Hayır Çarşısı’na ilk etapta 5 bin adet yaşlı-hasta yatak pedi bağışladı.

 

2023 yılında açılan Bolu Belediyesi Solmaz Ana Aşevi ve Hayır Çarşısı, Bolulu ihtiyaç sahiplerinin gıda, giyim ve ev eşyası gibi ihtiyaçlarını karşılıyor. Gerede’de faaliyet gösteren Gentuğ Tekstil, buraya 5 bin adet yaşlı-hasta yatak pedi bağışladı. Firma temsilcileri, Solmaz Ana Aşevi ve Hayır Çarşısı’nı ziyaret ederek, Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert ile görüştüler.

Özdemir, bağışları için Gentuğ Tekstil yetkililerine teşekkür belgesi verdi ve “Gentuğ Tekstil, önemli bir yardımda bulundu. 5 bin adet yatak pedi bağışladılar ve ihtiyaç halinde bu sayıyı artıracaklar. Tüm Gentuğ firması yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.

Özdemir ayrıca, hasta-yaşlı yatak pedi ihtiyacı olanların Aktaş Mahallesi’nde bulunan Bolu Belediyesi Solmaz Ana Hayır Çarşısı’na başvurabileceklerini belirtti.

Gentuğ Tekstil yetkilileri, yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşacağına inandıkları için bağışı yaptıklarını ve gerekirse sayıyı artıracaklarını ifade ettiler.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler Müdürlüğü Kuruldu

HIZLI YORUM YAP