DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a
ResimLink - Resim Yükle

Gülpınar; Trol Ordusu Kurmayacağım

Mehmet Kasım Gülpınar Ulusal Tv’lerde önemli açıklamalarda bulundu. Gülpınar; “Trol ordusu kurmayacağım hatta trol ordusunu dağıtacağım.”

Gülpınar; Trol Ordusu Kurmayacağım

İlk olarak dün akşam Hadi Özışık’ın programına katılan Gülpınar; seçim güvenliği, Şanlıurfa’nın seçim sürecindeki durumu ve Şanlıurfa hakkında birçok bilgi aktardı. Bu bilgiler dışında; Ben şimdilik yapacaklarımı değil yapmayacaklarımı söyleyeyim diyerek, tarım alanlarını imara açmayacağını ve rantı keseceğini, belediye personeline zorla sosyal medyada yorum yaptırmayacağını, belediyede trol ordusu kurmayacağını hatta trol ordusunu dağıtacağını, bankamatik memurlarını çalıştırmayacağını ifade etti. Program sonunda ise ben Şanlıurfalı hemşerilerimin istediği “dürüst, şeffaf, adil belediyeciliği” vadediyorum dedi.

Sabah ise İlker Karagöz’un çalar saat isimli programına konuk olan Mehmet Kasım Gülpınar; Şanlıurfa’nın şu anda emin ellerde olmadığını söyleyerek Ulusal Medya’da tetikçilik yapan “Amigo” gazetecilere çağrı yaptı. Yaptığı çağrıda bizi bize bırakın Aziz Şanlıurfalı kendi kaderini kendi belirleyecek dedi. Bunun dışında Mehmet Kasım Gülpınar; madem bu kadar korkuyordunuz neden en zayıf adayı yeniden aday gösterdiniz şeklinde bir açıklama yaparak son dönemde Akpartili yetkililerin açıklamalarına karşılık verdi. Programın son bölümünde ise 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle bütün kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutladığını ifade etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Abdülhakim Ayhan: Birlikte Başaralım

HIZLI YORUM YAP