DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Kılcı’dan Şehit ve Gazi Aileleri Pikniği

Şehit Yakınları ve Gaziler Deneği Şanlıurfa İl Başkanı Bekir Kılcı tarafından 12 Mayıs Pazar günü Anneler Gününde Atatürk Orman Çiftliğinde piknik düzenledi.

Kılcı’dan Şehit ve Gazi Aileleri Pikniği

Şehit Yakınları ve Gaziler Deneği Şanlıurfa İl Başkanı Bekir Kılcı, şehit aileleri ile birlikte piknik düzenledi. Günün anlam ve önemine binaen düzenlenen pikniğe şehit anneleri ve yakınları katıldı. Başkan Kılcı, sadece özel günlerde değil her fırsatta şehit ve gazi ailelerinin yanında olmaya devam edeceğini belirtti.

Başkan Kılcı, piknik etkinliği sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Anneler günü münasebetiyle. Şanlıurfa Şehit Yakınları ve Gaziler Derneğimizin düzenlemiş olduğu, Şehit Yakınları ve Gaziler ile birlikte piknik programına, Şanlıurfa Valimiz Sayın Hasan ŞILDAK, Hanım Efendi, Jandarma komutanımız Mücahit Avkıran. Haliliye kaymakamı serap Özmen ÇETİN hanım efendiye ve Şanlıurfa aile ve sosyal Hizmetler il müdürü Can Kayhan ÖZOK ve Karaköprü Emniyet ilçe müdürümüz Katılım Sağladılar Gölpınar Tabiat ormanında bizleri ağırlayan orman müdürlerine ve görevlilerine misafir perverliğinden dolayı teşekkür ediyorum…”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tanal, En Çok Kadınlar Etkileniyor

HIZLI YORUM YAP