DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Kırşehir Belediyesi Park Alanını Hizmete Açtı

Kırşehir Belediyesi, Nursultan Nazarbayev Caddesi’ndeki park alanını hizmete açtı.

Kırşehir Belediyesi, Nursultan Nazarbayev Caddesi’ndeki park alanını hizmete açtı.

Bu önemli etkinlik, Kırşehir’in yeşil alanlarını artırmak ve ziyaretçilere daha iyi bir çevre sunmak amacıyla düzenlendi. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, göreve geldikten sonra, Kır-Köy kampüs alanı ile mesire ve piknik alanı başta olmak üzere yapmış oldukları çalışmalarla Kırşehir’de kişi başına düşen yeşil alan oranını büyütmeye devam ettiklerini ifade etti.

Bir ilin gelişmişlik düzeyinin, öncelikle yaşanabilir alanlarının ve çevre temizliğinin durumuyla doğru orantılı olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, bu konudaki çalışmalara yeni dönemde de ara vermeden devam edeceklerini ifade etti.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Kırşehir’in güzelleşmesi ve daha çok yeşil alana kavuşması için çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini belirten Başkanımız Ekicioğlu, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz yeni yapılan park alanlarımızla birlikte, peyzaj çalışmalarını da sürdürüyor. Biz Kırşehir’i ortak akılla yönetiyor ve yapılan tüm hizmetleri de yine Kırşehir halkı için yapıyoruz. Bizler söz verdiğimiz gibi bu şehre hizmet etmek için göreve geldik. Göreve başladığımız günden beri de Kırşehir’in gelişmesi, kalkınması ve güzelleşmesi için tüm gayretimizle çalışmaktayız. Ahi Evran Mahallesi Nursultan Nazarbayev Caddesi’ndeki Park alanımızın da peyzaj çalışmaları tamamlanarak hizmete sunuldu. Mahallemize ve Kırşehir’imize hayırlı olsun.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kastamonu Belediyesi Anıtkabir’e Ziyaret Gerçekleştirdi

HIZLI YORUM YAP