DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Ankara Büyükşehir’den KPSS’ye Gireceklere Büyük Destek

Ankara Büyükşehir Belediyesi eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği projelere devam ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği projelere devam ediyor.

Benim Hocam Yayıncılık ile iş birliği yapılarak 10 gün sürecek olan “KPSS Genel Tekrar Kampı” başlatılıyor. Kamp, 25-30 Mayıs tarihleri arasında Genel Yetenek-Genel Kültür, 31 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında ise Eğitim Bilimleri alanlarında düzenlenecek. Etkinlik, Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, öğrenci dostu uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla sosyal yardım alan ailelerin çocuklarının sınav ücretlerini karşılayan ve çeşitli hazırlık sınavları düzenleyen belediye, şimdi de Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) girecek öğrenciler için önemli bir adım atıyor.

Yoğun Katılımla Türkiye’nin Dört Bir Yanından

Bu yıl ikincisi düzenlenen “KPSS Genel Tekrar Kampı”, Türkiye’nin dört bir yanından yoğun katılım bekliyor. Geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören kamp, bu yıl da birçok öğrenciyi ağırlayacak. Kamp, her gün saat 09.00-18.00 arasında gerçekleştirilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, bu tür eğitim kampları ile öğrencilerin sınav hazırlık süreçlerine destek olmayı ve eğitimde fırsat eşitliğini sağlamayı hedefliyor. Belediye yetkilileri, bu projelerin devam edeceğini ve daha birçok öğrenciye ulaşmayı planladıklarını belirtiyor.

Eğitimde fırsat eşitliğini sağlama amacıyla yürütülen bu ve benzeri projeler, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ettiğinin önemli bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Deniz Kirliliğine EGDS İle Anında Müdahale

HIZLI YORUM YAP