DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Sınava Girecek Öğrencilere Toplu Taşıma Ücretsiz

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, YKS’ye girecek öğrencilerin tramvay ve otobüsleri ücretsiz olarak kullanabileceklerini belirtti.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, YKS'ye girecek öğrencilerin tramvay ve otobüsleri ücretsiz olarak kullanabileceklerini belirtti.

Ücretsiz Toplu Taşıma Desteği

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenecek olan YKS, 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu sınavlara girecek öğrencilerin sınav merkezlerine ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, sınav günlerinde toplu ulaşımda ücretsiz hizmet sunacak.

Başkan Ünlüce’nin Mesajı

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından öğrencilere başarılar dilediği bir mesaj paylaştı. Başkan Ünlüce, “Sevgili çocuklar, değerli gençler; hafta sonu gireceğiniz Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda ulaşımla ilgili sorun yaşamamanız için sınav giriş belgenizi göstererek tramvay ve otobüslerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alacağınız, muhteşem bir hafta sonu geçirmenizi diliyor, hepinize başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sınav Günlerinde Geçerli Olacak

Bu düzenleme, sınava girecek tüm öğrencilerin sınav günlerinde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ne ait tramvay ve otobüslerden ücretsiz yararlanmasını kapsayacak. Öğrencilerin, sınav giriş belgelerini yanlarında bulundurmaları yeterli olacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Edirne’de “Dünya Çevre Günü Şenliği” Düzenlendi

HIZLI YORUM YAP