DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a
ResimLink - Resim Yükle

Yeniden Refah Başkan Adaylarından Anlamlı Etkinlik

Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kasım Gülpınar ve ilçe belediye başkan adayları Nihat Çiftçi, Vedat Doğar ve Mehmet Ekinci’den anlamlı etkinlik…

Yeniden Refah Başkan Adaylarından Anlamlı Etkinlik

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa büyükşehir belediye başkan adayı Mehmet Kasım Gülpınar ve beraberindeki üç merkez ilçe belediye başkan adayları Nihat Çiftçi, Vedat Doğar ve Mehmet Ekinci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza attılar.

Karaköprü, Haliliye ve Eyyübiye ilçelerinde düzenlenen etkinlik kapsamında, gönüllü kadın ekip ve Yeniden Refah Gençlik Kolları bir araya gelerek kadınlara karanfil dağıtımında bulundu.

Etkinlik, kadınların toplumdaki önemine vurgu yapmanın yanı sıra, kadın hakları ve eşitlik konularında farkındalık oluşturmayı amaçlıyor. Ekiplerimiz, bu özel günü kutlamak için ilçe sakinleriyle bir araya gelerek, kadınların toplum içindeki rolünü daha da güçlendirmeye yönelik söylemlerde bulundular. Aynı zamanda, seçim sürecinde kadınların daha etkin bir şekilde katılımını teşvik etme amacını taşıyan etkinlik, partinin toplumsal duyarlılık ve dayanışma politikalarını yansıtıyor, kadın seçmenlerin taleplerini anlamak ve onlara hitap etmek için bu tür etkinlikleri önemsiyor.

Kadınların siyasi ve sosyal hayatta daha fazla yer alması için çaba sarf ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde gerçekleştirdiği bu etkinlikle birlikte toplum nezdinde olumlu bir izlenim bırakmayı hedefliyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aras, Halkçı Belediyecilik Taahhütnamesini İmzaladı

HIZLI YORUM YAP