DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Zeydan Başkanı Bağırlarına Bastılar

Zeydan Başkanı bağırlarına bastılar… İlçelerde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a yoğun ilgi gösterildi.
Saimbeyli ve Kozan’ın dağ köylerinde, yaylalarında halkın bağrına bastığı, sevgi gösterileriyle karşıladığı Başkan Zeydan Karalar, yöre sakinlerinin sorunlarını birebir dinledi, çözümü için anında talimat verdi…  Başkan Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilen Kozan Göller Yayla Şenliği’ne de katıldı.
 

Zeydan Başkan Kozan ve Saimbeyli’de

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Saimbeyli ilçesinin köyleri ile Kozan’ın Horzum Yaylası ve köylerinde halkla buluştu, köy sakinleriyle dertleşti, sohbet etti, talepleri, sorunları dinledi, yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili bilgi verdi… İlk olarak Kozan ilçesi Horzum yaylası ve Çulluuşağı köyünde hemşehrileriyle buluşan Başkan Zeydan Karalar, daha sonra Saimbeyli’ye geçti ve ilçeye kazandırılan semt kütüphanesinde incelemelerde bulundu… Başkan Zeydan Karalar daha sonra sırasıyla Saimbeyli ilçesinde Eyüplü, Gürleşen, Himmetli, Yerdibi, Ayvacık köyleri ile Çayırözü yaylasında yöre halkı ile buluştu…
 

Gittiği Her Noktada Halk Bağrına Bastı

Kozan Göller Yaylası’nda Zincirlikuyu Camisi’nin temel atma merasimine de katılan Başkan Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilen Kozan Göller Yayla Şenliği’nde sanatçılar Şahin Kendirci ile Gönül Toprak’ın konserlerini yöre halkıyla birlikte dinledi… Göller Yaylası halkı ile çevre köylerden halk konsere yoğun katılım gösterdi.
 
Gittiği her noktada halkın yoğun sevgi gösterilerinde bulunduğu ve bağrına bastığı Zeydan Karalar önemli açıklamalar yaptı.
 

Adana’nın Dört Bir Yanında Halka Hizmet Devam Ediyor

Adana’nın köylerinde 40 yıldır üstesinden gelinemeyen sorunların çözüldüğünü belirten Başkan Zeydan Karalar, şu ana kadar yapılan yollara ve su projelerine ek olarak yeni hizmetler için çalışmaların sürdüğünü açıkladı… Halka hizmet ederken nerede, kime, ne kadar oy verildiğine bakılmadığını bildiren, halka eşit hizmet götürdüklerini ifade eden Başkan Zeydan Karalar, Yedigöze Barajı’ndan su getirme ve arıtma projelerinin kredilerinin imzalandığını kaydetti ve her iki projenin yüksek maliyetli olduğunu açıkladı… Depremden dolayı Dünya Bankası’nın kredi çalışması bulunduğunu, Horzum’un altyapısını da ekledikleri kredinin çıkması halinde, Horzum’un kalan tek problemi olan kanalizasyon sorununu da çözeceklerini belirten Başkan Zeydan Karalar, “Bölge halkını çok seviyoruz… Bunu da hizmetlerimizle gösteriyoruz. Altyapı sorununu da çözmek için harekete geçtik. Adana’nın her noktasında önemli hizmetleri hayata geçirdik. Adana’da bir belediye ilk kez altgeçit inşa etti ve yenilerinin inşası sürüyor. Kentimizin dört bir yanında hizmet çalışmalarımız devam ediyor” dedi.
 

Zeydan Başkan Bürokratlarına Talimat Verdi

Kırsaldaki, merkeze uzaktaki köylere sadece seçim dönemlerinde gitmediğini, en ücra köylerdeki hemşehrileriyle mümkün olduğunca buluştuğunu söyleyen Başkan Zeydan Karalar, ziyaret ettiği köylerde halkın derdini birebir dinledi, çözümü olan sorunların giderilmesi için bürokratlarına talimat verdi…
 

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Başkan Zeydan Karalar, Kozan Göller Yayla Şenliği’nde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bu ülke kolay kurtulmadı. Ülkenin her yanı işgal edilmişken, halkına güvenen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, atalarımız olan şehit ve gazilerimizin büyük fedakarlıkları sayesinde kurtuldu… O yüzden vatanımızı siyasi parti ayrımı gözetmeksizin, canımız pahasına korumaya devam etmeliyiz.”
 
Başkan Zeydan Karalar yöre halkının 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da kutladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan Böcek Moskova’da İşbirliği Protokolü İmzaladı

HIZLI YORUM YAP