DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Adana; Mustafa Kemal Atatürk’ün Yolunda Yürüyor

Adana’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak için yürüyen coşkulu kalabalık, Uğur Mumcu Meydanı’nda gerçekleştirilen Gripin konseriyle enerjilerini zirveye taşıdı.

Adana'da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlamak için yürüyen coşkulu kalabalık, Uğur Mumcu Meydanı'nda gerçekleştirilen Gripin konseriyle enerjilerini zirveye taşıdı.

Konserden önce konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretilerine ve Cumhuriyet değerlerine bağlılıklarını sürdüren insanları görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Başkan Zeydan Karalar şunları söyledi: “Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları bu ülkeyi nasıl işgalden kurtarıp Cumhuriyeti kurdular, imkansız denileni nasıl başardılar unutmamalıyız. Mustafa Kemal Atatürk büyük bir dehadır ve eşi benzeri bulunmaz bir liderdir. O’nun eserini, Türkiye Cumhuriyeti’ni korumak ve kollamak en çok gençlerin görevidir çünkü Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyeti gençlere emanet etti. Bugün gençlerimizin coşkusunu ve kararlılığını görünce bir kez daha ‘Atam rahat uyu. Kurduğun Cumhuriyet emin ellerde. İşte gençlik burada, işte Adana burada’ diyebiliyorum. Adanalılar 31 Mart 2024 seçimlerinde Cumhuriyetin, aydınlığın, Mustafa Kemal Atatürk’ün tarafında olduğunu göstermiştir.”

Başkan Zeydan Karalar sözlerini, “Bizim yolumuz aydınlığın yoludur, bizim yolumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün yoludur, başka da yolumuz yoktur” diyerek tamamladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Adıyaman ve Montana Belediyesi Arasında İşbirliği

HIZLI YORUM YAP