DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Kadıköy Belediyesi, 2 Büyük Konser Düzenledi

Kadıköy Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda 2 büyük konser düzenledi. Usta Sanatçı Erol Evgin ve Evrencan Gündüz konser verdi.
Kadıköy Belediyesi, 2 Büyük Konser Düzenledi
Kadıköy Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda 2 büyük konser düzenledi. Konserlerden biri Kalamış Atatürk Parkı’nda diğeri ise Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda gerçekleşti.
 
İki büyük konserde sahne alan sanatçılardan biri Usta Sanatçı Erol Evgin olurken, diğer konserde sahne alan isim ise Evrencan Gündüz oldu…
Kadıköy Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusuna binlerce insan katıldı. Yapılan etkinlik öncesinde açıklamada bulunan Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, şu ifadelere yer verdi;
“Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nde bizlere söylediği gibi memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olsa; iktidara sahip olanlar ihanet içinde dahi olsalar biz yeniden ayağa kalkmayı mutlaka başarırız… Bizler, tarihin her döneminde umutların tükendi zannedildiği anlarda yeniden ayağa kalkmasını başarmış bir milletiz. Bu yüzden 30 Ağustos Zaferi, bugün de yalnızca bizim değil tüm sömürge altındaki halkların umudu, ilhamı, cesaretidir. 30 Ağustos, bizim için Cumhuriyet devrimlerinin müjdesidir. 30 Ağustos’ta emperyalistlere karşı savaşan, bağımsız ve özgür bir ülke oluşturan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahramanlarımızı saygı ve şükranla anıyoruz… Onların kurtuluş yıllarımızda içeride ve dışarıdaki düşmanlara karşı verdikleri mücadele bugün de sürüyor. Bizler de bugün hem bağımsızlığımızı, özgürlüğümüzü korumaya devam edeceğiz hem de devrimleriyle günümüzü ve geleceğimizi aydınlatan Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandıracağız… Tüm Kadıköylüleri, değerli komşularımı, 30 Ağustos’ta Kadıköy’ün parklarına; birbirinden değerli sanatçılarla bayram coşkusunu yaşamaya davet ediyorum…”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bodrum Belediyesi’nden Kum Zambağı Etkinliği

HIZLI YORUM YAP