DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Özkan Yalım, Tramvay Projesini Yerinde İnceledi

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, Uşak’a kazandırmayı hedeflediği tramvay projesi için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile bir araya gelerek yerinde incelemelerde bulundu. Başkan, bu önemli projeyi hayata geçirmek için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, Uşak'a kazandırmayı hedeflediği tramvay projesi için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile bir araya gelerek yerinde incelemelerde bulundu.

Toplantıya, ESTRAM Genel Müdürü Hakan Murat Bayındır, İşletme Müdürü Dilber Tekgöl, Araç Komisyon Müdürü Erhan Sezgin ve Sabit Tesisler Müdürü Cem Tuzcuoğlu katıldı. Görüşmelerde, Eskişehir’deki tramvay sistemi hakkında detaylı bilgiler alınarak, projenin uygulanabilirliği ve teknik detayları ele alındı.

Başkan Özkan Yalım, “Şehrimizin ulaşım altyapısını modernize etmek ve vatandaşlarımıza daha konforlu bir ulaşım imkanı sunmak için tramvay projemizi hayata geçirmek adına Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu önemli projeyi söz verdiğimiz gibi vatandaşlarımızla buluşturacağız,” dedi.

Görüşmelerin ardından, heyet Eskişehir’deki tramvay hatlarını yerinde inceleyerek, sistemin işleyişi ve teknik özellikleri hakkında bilgi aldı. Bu ziyaretin, şehrin ulaşım altyapısının geliştirilmesi için önemli bir adım olduğu vurgulandı.

Başkan Özkan Yalım, tramvay projesinin şehre kazandırılması için çalışmaların hızla devam edeceğini ve en kısa sürede somut adımlar atılacağını belirtti. Tramvay projesinin, şehir içi ulaşımda büyük bir rahatlama sağlayacağı ve vatandaşların günlük hayatını olumlu yönde etkileyeceği ifade edildi.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan Ayhan’dan İddialara Yanıt Geldi

HIZLI YORUM YAP