DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Türkiye Belediyeler Birliği’ne Üye Seçimi Yapıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi, Türkiye Belediyeler Birliği’ne üye seçimi gündemi ile toplandı. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri arasından 8 asil ve 4 yedek üye seçimi yapıldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi, Türkiye Belediyeler Birliği’ne üye seçimi gündemi ile toplandı.

Yapılan seçim sonucunda Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, Saray Belediye Başkanı Abdül Taşyasan, Malkara Belediye Başkanı Nergis Karaağaçlı Öztürk, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Mustafa Onur Bozkurter, Muratlı Belediye Başkanı Varol Türel, Hayrabolu Belediye Başkanı Tuncer Başoğlu ile meclis üyeleri Hasan Toprak ve Erdal Zengin asil üye olarak seçildi. Ergene Belediye Başkanı Müge Yıldız Topak ile meclis üyeleri Kazım Doğaç, Birol Taner ve Oral Çelikkol da yedek üye olarak belirlendi.

Türkiye Belediyeler Birliği’nin, ülke genelinde belediyeler arasında dayanışma ve işbirliği konusunda önemli bir görev ifa ettiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleri arasından Türkiye Belediyeler Birliği’ne 8 asil ve 4 yedek üye seçimini gerçekleştirdik. Seçilen belediye başkanı ve meclis üyesi arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Hep birlikte Türkiye Belediyeler Birliği çatısı altında önemli çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Büyükşehir belediye başkanları, il belediye başkanları ve nüfusu 100.000 ve daha fazla olan ilçe belediye başkanlarının Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi’nin doğal üyesi olması dolayısıyla, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi’nin doğal üyesi konumunda bulunuyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Özkan Yalım, Tramvay Projesini Yerinde İnceledi

HIZLI YORUM YAP