DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

DOLAR

32,3400$% -0.07

EURO

34,8790% 0.06

GRAM ALTIN

2.392,77%-0,15

a

Yalova’nın 5 Yıllık Yol Haritası Belirlenecek

Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel’in talimatlarıyla ‘2024-2029 Stratejik Planı’nın oluşturulması için hazırlık toplantısı düzenlendi.

Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel’in talimatlarıyla ‘2024-2029 Stratejik Planı’nın oluşturulması için hazırlık toplantısı düzenlendi.

Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya müdürler ve birim sorumluları katıldı. Başkan Gürel, bu toplantıyla Yalova’nın 5 yıllık stratejik yol haritasını belirleyeceklerini söyledi.

Başkan Gürel, kapsamlı bir çalışma ile Yalova Belediyesi’nin durum analizinin yapılacağını ve stratejik hedeflerin belirleneceğini belirtti. Bu süreçte performans programının oluşturulacağını ve yapılacak çalışmaların izlenip değerlendirileceğini açıkladı.

“Vizyoner Belge Hazırlığındayız”

Gürel, önümüzdeki 5 yıl için misyon ve vizyon doğrultusunda öncelikli projelerin görüşüleceğini belirtti. Kendisinin sosyal belediyecilik ve kentsel dönüşümle ilgili projeleri olduğunu ve yetkili organlardan gelen projelerle birlikte öncelik sıralaması ve bütçelendirme yapılacağını ifade etti.

“Yeni Bir Organizasyon Şeması Hazırlıyoruz”

Yalova Belediyesi olarak yeni bir organizasyon şeması hazırladıklarını belirten Gürel, stratejik planın gerçekçi bir şekilde hazırlanmasını istedi. Daha önceki tahmini bütçelerin gerçekçi olmadığını ve bu nedenle projelerin doğru yönetilemediğini söyledi. Yeni organizasyon şeması ile kaliteli bir yönetim hedeflediklerini, Yalova’nın geleceğini planlayacaklarını vurguladı.

“Ortak Akılla Hareket Etmeliyiz”

Son olarak, Gürel, bu sürecin çok önemli olduğunu ve Yalova’nın geleceğini planlayacaklarını belirtti. Doğru hayaller kurarak, ortak akılla hareket edilmesi gerektiğini söyledi. Seçim ve siyaset düşünmeden, toplumsal yaşamı ve Yalova’yı düşünerek bir plan oluşturulması gerektiğini ifade etti. Stratejik Planın kağıt üzerinde kalmayacağını ve herkesin bu sürece katkı sağlamasını beklediğini belirtti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Uşak Belediyesi’nden Açık Hava Sinema Etkinliği

HIZLI YORUM YAP